Талановиті пальчики

Валентинки до дня Святого

Валентина

Валентинка №1
1. Довгу смужку паперу треба розмалювати фарбою гуаш таким чином: спершу провести червоні смуги через проміжок і, поки вони не висохли, в тих проміжках провести білі. Тоді кольори зіллються і вийде ефект об’ємності.
2. Скласти розмальований папір в три рази і вирізати серце так, щоб розклавши смужку, вийшла гірлянда.
3. Зробити дірочки, як показано на малюнку, написати текст замість стікерів (замість стікерів із «я» і «ти», можна вклеїти фото), закрити валентинку та зав’язати на шнурочок для секретності :).

Валентинка №2
Веселе сердечко можна зробити з картону. Ззаду приклеїти до нього крильця з серветок, зробити посмішку, носик із лушпиння від фісташки. Головне – живі очі. Їх можна зробити з ємкостей від пігулок або, як використовував я, від жувальної гумки Mentos. Замість зірниць використати горошок чорного перцю. Важливо!!! – не забудьте спершу покласти на білі кружечки для очей перчинки, а вже потім приклеювати прозорі ємкості від жувальної гумки!!!

Валентинка №3
Приміщення класу або квартири, де ви будете святкувати день всіх закоханих, можна прикрасити іграшками серцями. Для цього вам потрібно вирізати три сердечка, склеїти їх між собою (мал. 2), а між швами вставити нарізані смужки серветок або кольорового паперу, які можна закрутити ножицями у кучері. Потім цю прикрасу можна за петельку привісити на люстри, або у дверні арки.

Щасливого дня всіх закоханих – дня

Святого Валентина!!!

ЛИСТІВКА ТАТОВІ ДО ДНЯ

ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

Паперовий літачок

Якщо ж ви вже вмієте вправно складати папір так, щоб у вас вийшов гарний

літак – раджу вам зробити з нього листівку батькові, яка пасуватиме до свята

Захисника Вітчизни як найкраще!

Просто розмалюйте його у камуфляж, проведіть риски на крилах та хвості у

кольорах національного прапору та напишіть в середині побажання татові чи

дідусеві!