Розклад організованої діяльності

Тривалість, год
(ранній-старший дошкільний вік)

1.

Прийом дітей, їх огляд. Ранкова гімнастика. Ігри, спілкування. Індивідуальна робота з дітьми. Самостійно-пізнавальна, комунікативна діяльність дітей. Міні-заняття.

2.

Підготовка до сніданку, сніданок (індивідуальна робота з дітьми).

3.

Підготовка до організованої навчально-розвивальної діяльності, самостійна діяльність дітей в розвивальних центрах, ігри. Робота практичного психолога.

4.

Організована навчально-розвивальна діяльність (групові, підгрупові, індивідуально-групові, індивідуальні заняття).

5.

Підготовка до прогулянки, прогулянка (самостійно-пізнавальна, комунікативна, ігрова діяльність дітей, спілкування). Повернення з прогулянки.

6.

Підготовка до обіду, обід (індивідуальна робота з дітьми).

7.

Підготовка до сну, сон (індивідуальна робота з дітьми).

8.

Поступовий підйом дітей, гімнастика пробудження, оздоровчо-профілактичні заходи, загартувальні процедури (індивідуальна робота з дітьми). Спілкування.

9.

Гурткова робота (підгрупова, індивідуально-групова, індивідуальна). Спілкування, розваги, самостійно-пізнавальна, комунікативна, ігрова діяльність.

10.

Підготовка до підвечірка, підвечірок (індивідуальна робота з дітьми).

11.

Підготовка до прогулянки, прогулянка (самостійно-пізнавальна, комунікативна, ігрова діяльність, спілкування, індивідуальна робота з дітьми). Повернення додому.

У загальному:

Тривалість організованої навчально-розвивальної діяльності дітей в першу половину дня

30–60 хв.

Орієнтовний розподіл

організованої навчально-розвивальної діяльності на тиждень

·        Інтегроване заняття з пріоритетом пізнавального розвитку (соціально-морального, екологічного, емоційно-ціннісного розвитку)

·        Інтегроване заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку

·        Інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку

·        Інтегроване заняття з пріоритетом художньо-естетичного розвитку

·        Образотворча діяльність (малювання, аплікація, ліплення)

·        Музична діяльність

·        Заняття з фізкультури